Bu Duayı (41) Defa Okuyanın Haceti Kabul Olur

Bu Duayı (41) Defa Okuyanın Haceti Kabul Olur

“Ahmet Ziyâeddin Gümüşhânevi hazretleri buyuruyor ki:

“ Muyiddin-i Arabî hazretlerine ait aşağıdaki duayı(41) defa okuyup hacetiniAllah’a arz eden kimsenin dileği kabul olur.” (M.Ahzâb)

Bismillahirrahmanirrahıym.

YÂ kâdiru Yâ zâhırı Yâ bâtınü yâ latıyfü yâ habîru kavlihül hakku ve lehül mülkü yevme yünfehu fis sûri âlimül ğaybi veş şehâdeti ve hüvel hakimül habir.”

Kendi denediğim ve kabul olan dua formülü

Selamun aleyküm. Bu konuyu okuyorsanız mutlaka bir derdiniz var demektir. Çok araştırmalar yaptım, çok kitaplar karıştırdım. Sonunda bilgiyi buldum.
İhtiyacı olanlar için yıldırım hızıyla kabul olan duayı, sizlere daha önce yaşadığım bir hadise sonucu başımdan geçen ve kendi denediğim ve Rabbimiz tarafından kendimce kabul olan dua formülünü paylaşacağım.

2004 yılı içinde maddi durumum son derecebozulmuştu. Kredi kartlarına borcum sekiz bin yeni türk lirası kadar olmuştu. Kış ayı içinde evimdeki kömürü satacak kadar zor duruma düşmüştüm. Umutsuzluktan borç para ile loto toto sayısal ne varsa oynuyor vede onları oynadıktan sonrada kuponların üstüne okuyordum. Bir gün bir dua formülü öğrendim . Son derece umutsuzca uygulamaya başladım . Üstelik o sıralarda cuma namazına bile gitmeyen bir müslümandım(!) ve inanılmayacak bir şey oldu tüm borçlarım bitti. Düğünümü yaptım. Ve şuan çok şükür kimseye hiç bir bankaya karta borcum yok. Gelelim dua uygulamasına;

Sabah namazının ardından iki rekat hacet namazıkılıp namazdan hemen sonra secdeye varıp 41 defaevet tam 41 defa ne eksik ne fazla “la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin” zikirini tekrarlayıp secdeden kalkarak dileğinizi yüce mevlaya arz edin.

Zaten dua sonunda içinize bir rahatlama ve ağlama isteği gelirse biliniz ki duanın kabul görmüş olabilir. Ayrıca bu uygulama sonunda bu fakirede dua etmeyi unutmayın.

Beğen  3
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir