Ecrin Bebek Cinayeti Netleşiyor! Özkan Kurnaz Gözaltına Alındı!

Ecrin Bebek Cinayeti Netleşiyor! Özkan Kurnaz Gözaltına Alındı!

Ecrin bebek cinayeti için Jandarma ekipleri soruşturmayı sürdürüyor.

Bundan yaklaşık 10 saat önce cesedine ulaşılan Ecrin Bebek, ailesi tarafından teşhis edildi. Kan donduran olayın bulguları kesinleşti. 22 günlük arama çalışmaları ne yazık ki Ecrin Bebeğin cesedinin bulunmasıyla sonuçlandı. Jandarma ekipleri üvey amca (19) Özkan Kurnaz’ı gözaltına aldı. 

Üvey amcanın suçlu olup olmadığı henüz kesin değil. Bugüne kadar Müge Anlı tarafından yürütülen yayınlarda kendisine sorulan sorulara çelişkili cevaplar veren üvey amca Özkan, tüm şüpheleri üzerine çekmişti. Bu olayın birçok farklı boyutu düşünülüyor. Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan ve arama kurtarma çalışmaları esnasında esrarengiz bir şekilde 2 saat ortadan kaybolan Özkan Kurnaz, şu anda baş şüpheli olarak Ecrin Bebek cinayeti davasında bulunuyor. Bakalım yargı mercileri ve Adli Tıp Kurumu konu hakkında nasıl bir açıklama yapacak?

Son dakika haberleri arasında bomba etkisi yaratan bu gözaltı kararı, büyük tepki topladı. Annesi tarafından üvey amca Özkan Kurnaz ve annesine emanet edilen çocuk, 22 gün sonrasında dere yatağında ölü halde bulundu. Arama çalışmaları sonlanmıştı ancak alanda denetim yapan memurlar, Ecrin Bebek olayı ile bağlantılı olabilecek bulgular tespit etti. Bunun üzerine Jandarma ekipleri olay yerine intikal etti. Sonrasında da şu dakikalarda haber merkezimize ulaşan üvey amca Özkan Kurnaz’ın Jandarma ekiplerince gözaltına alındığı bilgisi paylaşıldı. Ecrin Bebek cinayeti ile alakalı soruşturma halen sürüyor.

Ecrin Bebeğin katili kim? soruları artarken, Jandarmanın bu gözaltı hamlesi kafaları karıştırdı. Ecrin Bebeği öldüren şahıs iddialara göre üvey amca olabilir. Üvey amcanın henüz arama çalışmaları dokuzuncu gündeyken, orada arama çalışması yapan ekiplere “Ecrin bebek gömüldüyse ya da suya atıldıysa üzerindeki parmak izleri bulunur mu?” diye sorduğu da Müge Anlı kameraları tarafından kaydedildi. Ayrıca bu sorunun da kaydının olduğu bilgisi Müge Anlı tarafından geçmiş program kayıtlarında paylaşıldı. Ecrin Bebek cinayeti şüphelilerinin başında şu anda üvey amca bulunuyor.

Tüm Türkiye’nin hüzne boğulduğu ve sitem üstüne sitem ettiği olay sonrasında akıllara takılan tek soru bu. Cesedin bulunduğu durum göz önünde bulundurulduğunda olayın cinayet olduğu iddiaları gündemde. Resmi kurum ve kuruluşların, Ecrin Bebek cinayeti ile alakalı yapacakları açıklamaları bekliyoruz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir