Gizli Zayıflama İksiri: Sadece 2 Gün içinde 5 kg kaybedersiniz!

Gizli Zayıflama İksiri: Sadece 2 Gün içinde 5 kg kaybedersiniz!

Hepimizin maydanozu sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.

Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel.

Malzemeler

1 avuç kıyılmış maydanoz,1 litre su.

Hazırlanışı

Kıyılmış maydanoz ve 1 litre kaynar su ilave edin. 10 dakika içinde kalmasını sağlayın ve sonra maydanoz ile içebilirsiniz. Bu inanılmaz çay, her türlü üriner sistem sorunlarına karşı da etkilidir. Zararlı toksinleri ve vücuttan biriken sıvıları ortadan kaldırdıktan sonra şaşırtıcı olmasını bekleyin. Ayrıca maydanoz çayı zararlı bakterilere karşı savaşır.

Not: Her gün 2-3 bardak maydanoz çayı içilebilir, ancak günde 1 litreden fazla içmemelisiniz.

Böbrek sorunları ile büyük bir çay bardağı kullanmak da iyidir. Bu çayın vücudun biriken sıvılarını ortadan kaldırır.

Maydanoz içinde bolca A, C ve K vitamini, folik asit, kalsiyum, potasyum ve demir gibi mineraller bulunuyor. Bu maddeler de ödem atmaktan tutun da idrar söktürmeye vücudumuzun ihtiyacı olan birçok işe yarıyor.Maydanoz aynı zamanda güçlü antioksidan özellikler göstererek vücudu dışarıdan gelen zararlı maddelerden, serbest radikallerden koruyor. Bu sayede de vücudumuzu temizlemede büyük yardımları oluyor.

Küçük bir not: Elbette sadece bu karışımı içerek zayıflamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle, sağlığınıza da dikkat etmeli ve beslenme düzeninizi de olabildiğince sağlıklı bir hale getirmelisiniz. Böylece daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Hazırladığınız bu ferah içeceği, sabahları aç karnına içebilirsiniz. Ancak hemen uyaralım, bu karışımı 2 hafta (15 gün) boyunca uyguladıktan sonra 1 hafta ya da 5 gün kadar ara vermeniz gerekiyor. Ardından dilerseniz yine aynı şekilde 2 hafta tüketip 1 hafta ara vererek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Önemli bir not: Ciddi bir rahatsızlığı ya da alerjisi olanlar, bu karışım da dahil olmak üzere, günlük alışkanlıkları dışında kullanacakları her türlü karışım ile ilgili olarak doktorlarına danışmalı ve doktorlarının önerileri doğrultusunda hareket etmeli. Zayıflayacağım diye sizin için yanlış olabilecek hiçbir yiyeceği tüketmeyin, sağlığınızı ihmal etmeyin, aman diyelim.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir