Göbekteki Şişkinlik Nasıl Giderilir ?

Göbekteki Şişkinlik Nasıl Giderilir ?

Şişkinlikten yağlardan bir gecede kurtulma kürü

Kirli gıda ve kirli su yoluyla iletilen maddeler bağırsaklarda birikir tedavi edilmediği takdirde, peptik ülserlere ve hatta mide kanserine neden olabilir. Bu zararlı bakteriler tüm bünyemize zarar verebilir.

Bu bakterilerin en belirgin semptomlarından bazıları şunlardır

 • Şişkinlik
 • Mide yanması
 • İshal
 • Kabızlık
 • Üst mide ağrısı
 • Mutsuzluk  depresyon ve gerginlik tetikler

Çeşitli ilaçlar olsa da yan etkiler sağlar, bu yüzden size göbekten şişkinlikten kurtulma ve güç düzeylerinizi yükseltme için yararlı doğal bir içecek göstereceğiz.

Şişkinlikten kurtulma kürü malzemeler yapılışı

 • yarım limon
 • yarım salatalık
 • yarım çorba kaşığı rendelenmiş zencefil
 • yarım çorba kaşığı elma sirkesi
 • bir avuç dolusu maydanoz
 • 1 bardak su

Bu içeceği hazırlamak oldukça kolaydır.Bütün malzemeyi akşamdan bir litre suya koyuyorsun sabaha kadarda buzdolabinda bekletiyorsun sabahtan başlayıp gün boyu tüketiyorsun. Bu içecekmide yağlarını eritmek ve gücünüzüperformansınızı arttırmak için harikalar yaratabilir…

Ayrıca, vücudunuzdaki tüm kirliliği sorunsuz şekilde gidermek için bol su tüketmeniz de önemlidir.  Bu içeceği ne zaman ihtiyaç duyarsanız o zaman yapabilirsiniz…

Şişkinlikten yağlardan bir gecede kurtulma kürü faydaları

Kilo vermenize yardımcı olacak,bağırsaklarınızı temizleyecek, bağışıklık güçlendirecek, gücünüzü artıracak ve hastalıkların bir çoğunu tedavi etmede faydalı.

TATLANDIRICI VE GAZLI İÇECEK ŞİŞİREBİLİR
Piyasada bulunan düşük kalorili gıdaların tatlandırılmasında kullanılan başlıca madde, yapay tatlandırıcılardır. Yapay tatlandırıcıların ana maddeleri arasında yer alan aspartam, suklaroz ve sakarin gibi maddeler, normal şekerden yaklaşık 300 kat daha tatlıdır. Yapılan araştırmalar; tatlandırıcıların, kişilerde iştah artışına sebep olduğunu gösteriyor.

Hayatınıza kolayca adapte edebileceğiniz basit alışkanlıkları başlıklar halinde inceleyelim:
Su Ve Probiyotikler: Su içmek, tüm sistemimiz için son derece faydalıdır. Yeterli miktarda içilen su, bağırsaklarda adeta yıkama etkisi yaparak yenen besinlerin bir an önce atılmasına yardımcı olur. Normal bir insanın günde yaklaşık 2 litre su içmesi kesinlikle gerekli ve şarttır. Probiyotik yoğurtlar, şişkinlik şikayeti olanlar için adeta doğal bir ilaç vazifesi görür. Her gün yiyeceğiniz bir ölçü probiyotik yoğurt, bağırsak sisteminizi düzenleyerek şişkinlikten kurtulmanızı sağlar.

Karahindiba Çayı: Karahindiba, doğal diüretiktir. Bir fincan kaynamış suya atacağınız bir tutam karahindiba, sindirim sisteminizi harekete geçirir ve hazmı kolaylaştırır. Her gün bir fincan karahindiba çayını, diyet listenize eklemelisiniz.
Rezene: Rezene, şişkinlik şikayeti olanlar için son derece faydalı ve lezzetli bir alternatiftir. Şişkinlikten kurtulmak isteyenler, rezene çekirdeklerini gün içinde çiğneyebilirler.

Beğen  1
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir