Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı! Acil organ nakli bekliyor!AĞIR ve Durumu çok ciddi.

Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı! Acil organ nakli bekliyor!AĞIR ve Durumu çok ciddi.

Gelen bir son dakika haberine göre Arabesk müziğinin önemli seslerinden biri olan Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı. Ünlü şarkıcının acil organ nakline ihtiyacı olduğu belirtildi.

Arabesk fantazi müziğinin en bilinen isimlerinden biri olan Hakan Taşıyan hastaneye kaldırıldı. Acil olarak organ naklinin beklendiği belirtildi. Konuyla ilgili üzücü haber ünlü şarkıcının Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

AĞIR DURUMDA

Hakan Taşıyan’ın sosyal medya hesabından üzücü haber şu şekilde paylaşıldı:

“Sevgili Dostlarımız, Değerli sanatçımız Hakan Taşıyan bugün itibariyle sağlık sorunları nedeniyle ağır durumdadır. Organ nakline ihtiyacı vardır. Kendisini tekrar aramızda görmek için destek lazım desteklerinizi bekliyoruz”

YÜZÜ VE VÜCUDU ŞİŞİYORDU

30 yıl boyunca Hakan Taşıyan ile beraber çalışan prodöktörü Taner Solak, yaptığı açıklamasında, “Klip çekimimiz vardı. Bir gün önce, ayağının ağrıdığını söyledi, ancak klip çekimini zor da olsa tamamlayabildik. Bu olaydan önce de yüzü, vücudu şişiyordu, ‘hızlı bir şekilde kilo alıyorum’ diyordu” dedi.

ACİL BİR ŞEKİLDE ORGAN NAKLİNE İHTİYACI VAR

Taşıyan’ın daha sonra GATA’ya kaldırıldığını belirten Solak, “Karaciğer ve böbrek yetmezliği olduğu söylendi. Sağlık sorunlarının duyurulmasını hiç istemez. Bu nedenle bu konuda hiç yardım istemedi. Açıklama yapmak durumunda kaldık, çünkü Hakan Taşıyan’ın acil bir şekilde organ nakline ihtiyacı var. Bu tedavinin de çok yüksek maliyetlerde ameliyatlar olduğunu öğrendik. Devlet büyüklerimizden ve sevenlerinden destek bekliyoruz” dedi.

HAKAN TAŞIYAN KİMDİR?

Ankara’da 1 Nisan 1973’te dünyaya gelen Hakan Taşıyan, arabesk müziğinin önemli isimleri arasında yer alırken aynı zamanda besteci, söz yazarıdır. Bunun yanında oyunculuk da yapmıştır.

Küçüklüğünden itibaren saza merakı olan Taşıyan, saz çalmaya başladıktan sonra babasıyla birlikte düğünlerde sahne aldı. İlk kasedini çıkartmak istediğinde İstanbul Unkapanı’nda yapımcılar tarafından Müslüm Gürses’i taklit ettiği düşüncesiyle reddedldi. Daha sonra Ankara’da şansını deneyerek başarılı olup ilk kasedi olan Hesabım Bitmedi’yi piyasaya sürdü.

1997 yılında ikinci kasedi Sensiz İki Gün’ü çıkaran Hakan Taşıyan’ın bu albümü büyük bir ilgi görmüştür. Albüm ile birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Üçüncü albüm olarak Gözün Sevem’i piyasaya çıkarmıştır. 1998’de ise Hesabım Bitmedi dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. 2001’de ise Güz Gülleri isimli diziyle hayranalrıyla buluşmuştur.

Hakan Taşıyan’ın son hali…

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir