Kolesterol ve Yüksek Tansiyona Doğal Karışım

Kolesterol ve Yüksek Tansiyona Doğal Karışım
Son yıllarda hipertansiyon ve kolesterolden şikayet edenlerin sayısı arttı. Uzmanlar bu hayati sorunlarla mücadelede etkili olan 7 gün tüketilecek doğal bir karışım tarifi verdi.
 
Bu doğal ilaç halk tarafından çok sayıda hastalık ve tedavi olarak kullanılıyor. Bağışıklık güçlendirilmesi ve genel sağlığı düzelttiği için yüzyıllardır kullanılmaktadır.

Malzemeler :

1 Tatlı Kaşığı Limon Suyu
1 Tatlı Kaşığı Elma Sirkesi
1 Tatlı Kaşığı Bal
1 Diş Rendelenmiş Sarımsak
5 gün bitince kullanmaya başlayın günde 2 defa sabah kahvaltıdan önce 1 Tatlı Kaşığı karışımdan alınacak akşam yemeğinden önce 1 Tatlı Kaşığı karışımdan alınacak
 
Günde 3 defadan fazla kullanmayın
 
Bir hafta içinde Yüksek kollestrol ve Yüksek tansiyon normal değerlere dönecek.
Eğer bir ilaç kullanıyorsanız, herhangi bir yan etki yaratmayacağından emin olmak adına, bu bitkileri kan basıncınızı düşürmek için kullanmadan önce bir doktora görünün.

Yüksek kan basıncı, hipertansiyon da olarak bilinir. Bu hastalık dünyadaki en tehlikeli kalp ve damar bozukluklardan biridir ve milyonlarca insanın hayatını tehlikeye atmaktadır. Tansiyonu düşürmek için kullanabileceğiniz 6 şifalı bitkiyi bugün sizinle paylaştık.

Tansiyon, atar damarlarınız daraldığı ya da tıkandığı zaman oluşur; kan basıncınızı önemli ölçüde artırır ve kalbiniz bu nedenle aşırı miktarda çalışır. Sonuç olarak, kalp kasınız zayıflar ve böbrekleriniz, pankreasınız ve beyniniz gibi diğer organlarınızın sağlığı tehlikeye atılır.

Zamanında kontrol edilmediğinde kalp krizi, felç ve hayat kalitenizi gerçekten etkileyen diğer ciddi sorunlarınızın riskini artırır. Bu nedenle alışkanlıklarınızı geliştirmeniz ve tansiyonu kontrol etme konusunda konusunda size yardımcı olan ilaçları kullanmanız çok önemlidir.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir