Sanalda Bazı Kadınlar ,Sanalda Bazı erkekler..

Sanalda Bazı Kadınlar ,Sanalda Bazı erkekler..

EVLİ VE Bazı KADINLAR var sanalda.Aynı şekilde evli Erkeklerde…

Sözüm onlara kısaca anlatayım geceleri çok görüyorum sayfalarda. Bazı dertli kadınların yazdıklarını hep mutsuz aşksız ama medeni hali evli .Duvarına bakıyorsun hep dertli paylaşımlar arabesk paylaşımlar yani kısacası huzuru yokmuş Soruyorsun hayırdır ne derdiniz var isyan etmeyin düzelir diye ;dediği cvp yaşamak istemiyorum.. neden diye soruyosun benim mutsuz giden evliliğim var yaşını soruyosun kadın 35 diyor veya 30 veya 45 ortalama BU .. nedir derdiniz? Eşimle anlaşamıyorum diyor neden diyosun anlatmaya başlıyor …

A rtık sevmiyorum 10 senedir evliyim 3 tane çocuğum var ama yapamıyorum ayrılmak istiyorum kurtulmak istiyorum .çocuklarım için katlanıyorum diyor ?? Haklısınız sabahlara kadar eşiniz köpek gibi çalışırken siz faceden yalan dolan erkeklerin özelinize gelen aşk sözcüklerini okuyosunuz.

FOTOĞRAFINA yapılan iltifatlara kanıyosun yeri geliyor numaranı veriyosun telde konuşuyosun ..Eşini kendini hatta çocuklarını unutuyosun.

Kadın 40 yaşında erkek 22 yaşında sen evladın yaşında aşk yaşıyosun sonrada ben mutsuzum ben ayrılmak istiyorum der durursun.. Bu sanalda kaç insanın yuvası yıkıldı kaç tane ocaklar söndü kaç çocuk anasız babasız kaldı bilen yok ama ” BEN yazmazsam sen yazmazsan kim görecek bu yanlışları … bazı Erkeklerde aynı hemen hemen adam evli barklı gül gibi hanımı vardır belkide değerini bilmez ama anasının yaşındakine, kızının yaşındakine sanalda sulanır durur …

Mutsuzum diyenler sizlere yazıklar olsun  binlerce görme engelli binlerce özürlü yatalak hasta bile çok şükür deyipte mutluyum derken …sizler ailenizin eşinizin çoluk çocuğunuzun ailenizin değerini bilmezseniz daha çok mutsuz kalırsınız.

O YÜZDEN KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN VE EVLİ ERKEKLER BAYANLAR YUVANIZA SAHİP ÇIKIN HE MUTLU DEGİLSENİZ BAZI ŞEYLER YÜRÜMÜYOSA OZAMAN AYRILIN ONDAN SONRA KİMİ SEVMEK İSTİYOSANIZ SEVİNNNNNN….

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir