Menu

Son dakika haberleri… Manisa Akhisar’da deprem (03 Şubat 2020 Kandilli-AFAD son depremler)

Son dakika haberleri… Manisa Akhisar’da deprem (03 Şubat 2020 Kandilli-AFAD son depremler)

Manisa’da 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 13 kilometre olarak açıklandı. Deprem İzmir’de de hissedildi

Manisa Akhisar’da saat 00:02’de 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 7 kilometre olarak açıklandı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nün verilerine göre, saat 14:36’da Manisa’da 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 13 kilometre olarak açıklandı.

Kandilli Rasathanesi’nden elde edilen verilere göre. Manisa ilimizin Akhisar ilçesinde 3.8 şiddetinde deprem meydana geldi. Deprem yerin 11.9 kilometre altında gerçekleşti. 3.8 olarak bildirilen deprem yine 3.8 olarak da revize edildi. Artçılar sürmeye devam ederken bölge halkı adeta deprem ile yatıp kalkıyor.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, Manisa Akhisar’da saat 00:02’de 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 7 kilometre olarak açıklandı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 3.8, derinliğini ise 11 kilometre olarak açıkladı.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir